PAPARAN PRODUK
Kelebihan 4 Tempat Duduk VR Fantasy Ride
1. Permainan dan Filem VR eksklusif.
2. Filem definisi tinggi membolehkan anda menyelami pengalaman imersif seperti melangkah ke dunia futuristik.
3. Kefleksibelan untuk pelbagai tempat, menarik minat pelabur.
5. Pulangan ROI yang tinggi, menjadikannya pilihan terbaik untuk taman tema VR anda.
6. Alami filem definisi ultra tinggi dengan enam kesan khas yang menakjubkan: haba, angin, semburan air, letupan udara, aroma dan gerakan. Ciri-ciri ini benar-benar mengasyikkan anda, membuatkan anda berasa seperti anda benar-benar berada di dunia futuristik!
7. Sistem kawalan pusat yang mudah
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Simulator VR | 4 Pemain VR Fantasy Riding |
| Pemain | 4 pemain |
| Kuasa | 9KW, 220V/50Hz |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / |
| Cermin Mata VR | Pico NEO3 Pro |
| Permainan | 9+ buah permainan dan filem |
| Masa Bermain | 2-10 minit |
| Saiz | P2.8*L5.83*T2.7m |
| Berat | 1550KG |
| Senarai barang | 4 x Alat Dengar VR 4 x Tempat Duduk VR 4 x Menunggang VR |
Kandungan Permainan/Filem Besar-besaran
Aplikasi Produk Ini?
Ia boleh digunakan di banyak taman permainan dalaman, seperti taman tema, pusat permainan, pangkalan latihan, pusat membeli-belah, dan sebagainya.
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI



















