PAPARAN PRODUK
Apakah Simulator VR 4 Tempat Duduk?
Simulator VR 4 Tempat Duduk ialah produk hiburan karya agung berteknologi tinggi baharu dengan teknologi realiti maya. Ia merupakan kerusi VR Kapal Angkasa yang menarik perhatian dengan Filem dan Permainan Realiti Maya MAX! Gunakan Reka Bentuk Ergonomik untuk menjadikan pengalaman anda terbang di angkasa lepas bersama keluarga atau rakan-rakan anda. Dengan platform elektrik pergerakan bebas 3DOF dan kesan khas, buat anda rasa lebih nyata dan hebat dalam Dunia Realiti Maya!
Kelebihan Simulator VR 4 Tempat Duduk
1. Penampilan mewah dan menarik. Kipas berputar dengan lampu LED. Sama seperti tempat duduk di dalam kapal angkasa.
2. Permainan dan filem VR hak cipta eksklusif yang imersif.
3. Dengan 4 jenis kesan khas: tolak ke belakang, geletek kaki, gegaran, getaran.
4. Platform gerakan 3Dof.
5. Paparan skrin disegerakkan. Skrin akan memaparkan kenalan permainan apabila anda bermain pada masa yang sama.
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Simulator VR | Simulator VR 4 Tempat Duduk |
| Pemain | 4 pemain |
| Kuasa | 3 KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / |
| Kerusi | Tempat Duduk Kulit Buatan |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Skrin | Skrin HD 32 inci |
| Permainan | 141pcs (termasuk 7 permainan menembak) |
| Masa Bermain | 2-10 minit |
| Saiz | P3.83*L2.17*T2.85m |
| Berat | 500KG |
| Kesan Khas | Getaran, Goncangan, Sapuan Kaki, Tolakan Belakang, Menembak |
| Senarai barang | 4 x Alat Dengar VR 1 x Skrin HD 32 inci 1 x 4 Tempat Duduk Platform Dinamik |
Kandungan Permainan/Filem Besar-besaran
PENGALAMAN
Tentang Kami
Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd, merupakan Pengeluar Simulator VR selama 12 tahun yang terlibat dalam penyelidikan, pembangunan, pengeluaran, penjualan dan perkhidmatan teknologi Realiti Maya. Jenama kami ialah "VART". VART secara bebas membangunkan pelbagai Mesin Permainan VR termasuk Simulator Penerbangan VR 360, Motosikal VR Kapal Angkasa, Projek Pawagam Telur VR, Kerusi VR 9D Tempat Duduk Berganda, Kerusi VR 4 Tempat Duduk, Pawagam Gerakan VR 6 Tempat Duduk, Simulator Penerbangan VR, Bilik Arked VR, Gerai VR, Platform Berdiri VR, Kereta Lumba VR, Simulator Ski VR, Tunggangan VR Kanak-kanak, Kapal Selam VR dan sebagainya.
Kami mempunyai Platform Gerakan 3DOF & 6DOF Termaju TOP3 di Dunia. Pada masa yang sama, lulus CE, RoHS, SGS, SASO dan Paten. Jenama kami "VART" laris dijual di Eropah, Amerika Utara, Amerika Selatan, Oceania, Timur Tengah, dll.
VART boleh membantu anda membuka perniagaan taman tema VR Sehenti JANA WANG.
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI









