PAPARAN PRODUK
Apakah Kerusi VR 9D?
Berasaskan Platform Gerakan 3Dof dengan tempat duduk getaran, menolak ke belakang dan melabuhkan kaki. Kerusi VR 9D menggunakan cermin mata VR untuk menayangkan filem 360 darjah. Ia bersambung dengan tempat duduk gerakan dan memberikan anda pengalaman yang sama sekali berbeza dan sebenar. Anda boleh menyasarkan sasaran dengan kepala anda dan menekan bahagian bawah tempat duduk untuk menembak sasaran dalam filem yang anda lihat dalam cermin mata. Kami mempunyai pelbagai jenis filem yang akan menunjukkan kepada anda pengalaman yang berbeza.
Kelebihan Kerusi VR 9D
1. Pancarkan cahaya dengan reka bentuk luaran yang menarik.
2. Kerusi kulit ergonomik.
3. Dengan perisian sendiri.
4. Platform pergerakan 3Dof.
5. Banyak filem dan permainan VR.
6. Dengan fungsi kesan khas sapuan kaki, gegaran, tembakan, getaran, tolak ke belakang.
7. Teknologi matang, pembuatan profesional kami sendiri secara langsung.
8. Pasukan selepas perkhidmatan yang pantas dan profesional.
9. Mempunyai banyak projek yang berjaya.
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Nama Produk | Kerusi VR 9D |
| Pemain | 2 pemain |
| Kuasa | 2.5 KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / |
| Kerusi | Tempat Duduk Kulit Buatan |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Skrin | Skrin Sentuh HD 42 inci |
| Permainan | 141 keping permainan VR dan filem VR |
| Saiz | P2.20*L1.13*T2.10m |
| Berat | 400KG |
| Kesan Khas | Getaran, Goncangan, Sapuan Kaki, Tolakan Belakang, Menembak |
| Senarai barang | 2 x Alat Dengar VR 1 x Panel Kawalan Skrin Sentuh HD 42 inci 1 x 2 Tempat Duduk Platform Dinamik |
Kandungan Permainan/Filem Besar-besaran
PENGALAMAN
Tentang Kami
VART VR ialah sebuah syarikat berteknologi tinggi yang menumpukan pada pembangunan dan aplikasi sains dan teknologi canggih seperti Realiti Maya. Pada masa ini, syarikat ini telah menjadi perusahaan komprehensif yang mengintegrasikan pembangunan produk, penyesuaian kandungan, perancangan reka bentuk dan latihan operasi pelanggan, menyediakan penyelesaian sehenti kepada pelanggan. VART VR komited untuk mewujudkan keuntungan untuk pelanggan dan menjadi rakan kongsi terbaik untuk pelanggan kami. Pada masa ini, produk kami telah dieksport ke berpuluh-puluh negara dan wilayah seperti Amerika Syarikat, Arab Saudi, Jepun, Itali, Britain.
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI














