| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Simulator VR | Mesin UFO VR 2 Tempat Duduk |
| Pemain | 2 pemain |
| Kuasa | 2.5KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / 50Hz |
| Kerusi | Tempat Duduk Kulit Buatan |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Skrin | Skrin LED HD 32 inci |
| Permainan | 50+ PCS |
| Saiz | P2470*L1930*T2380mm |
| Berat | 1393KG |
| Kesan Khas | Angin Bertiup |
| Masa Bermain | 2-10 minit (boleh ditetapkan secara bebas) |
| Senarai barang | 2 × Alat Dengar VR 1 x 2 Tempat Duduk Platform Dinamik Skrin LED HD 1 x 32″ inci |
Permainan Hak Cipta Eksklusif
Aplikasi Produk Ini
1. Boleh digunakan untuk menunjukkan pengalaman VR di mana-mana lokasi pelancongan, kandungan pendidikan atau sebarang kandungan VR lain yang anda miliki. Ia boleh diletakkan di dataran, taman, dewan rekreasi, lapangan terbang, kelab, muzium dan sebagainya.
2. Sains, pendidikan, pameran, pesta, pembukaan kedai dan majlis-majlis lain.
3. Digunakan untuk semua yang anda perlukan untuk menarik trafik manusia, perhatian, majlis perniagaan yang membimbangkan dengan cepat, seperti: pusat permainan, percayalah, jika anda mempunyai mesin VR, ia akan menarik ramai pelanggan dan membawa penggunaan peralatan permainan yang lain.
Butiran
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami






















