PAPARAN PRODUK
Apakah Simulator Penerbangan VR?
Simulator penerbangan VR dibangunkan oleh teknologi kawalan dinamik antarabangsa yang canggih dengan platform dinamik berasaskan gerakan elektrik kebebasan unik yang boleh mencapai pergerakan. Pemain boleh memilih permainan itu sendiri dengan menggunakan kayu bedik.
Ia menyokong putaran 360° dan emulasi pengangkatan gerakan perkhidmatan. Dan terdapat butang jeda untuk disentuh dengan mudah oleh pelanggan apabila ingin berhenti.
Kelebihan Kerusi VR 360 Darjah
1. Penampilan menarik-- reka bentuk jet terbang dengan lampu LED biru.
2. Cermin mata VR panorama daripada Deepoon -- menjadikan anda berada di dunia yang lebih realistik.
3. Pemegang kawalan kayu bedik pintar---pegang kayu bedik untuk menembak.
4. Tali pinggang keledar--- untuk keselamatan.
5. Kesan angin---dengan udara muka dan udara telinga.
6. Pembesar suara--- dengan bunyi khas daripada permainan.
7. Putaran 360 darjah - boleh naik dan turun 0.5 meter, putaran 360 darjah.
8. Butang satu henti--- tekan butang untuk menghentikan permainan
9. Singki Kepala-- Pelesapan haba yang baik untuk jangka hayat yang panjang.
10. Permainan Interaktif--- 5 keping permainan VR HD.
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Simulator VR | Simulator Penerbangan VR |
| Pemain | 1 pemain |
| Kuasa | 3.0 KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / |
| Reka Bentuk | Model reka bentuk penerbangan yang menarik |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Permainan | 5 Keping |
| Saiz | P2.0*L2.0*T2.1m |
| Berat | 300KG |
| Kesan Khas | Angin Bertiup |
| Ciri | Menembak + Berputar 360° |
| Senarai barang | 1 x Alat Dengar VR 1 x Simulator Penerbangan VR |
Kandungan Permainan/Filem Besar-besaran
Aplikasi produk ini?
1. Boleh digunakan untuk menunjukkan pengalaman VR di mana-mana lokasi pelancongan, kandungan pendidikan atau sebarang kandungan VR lain yang anda miliki. Ia boleh diletakkan di dataran, taman, dewan rekreasi, lapangan terbang, kelab, muzium dan sebagainya.
2. Sains, pendidikan, pameran, pesta, pembukaan kedai dan majlis-majlis lain.
3. Digunakan untuk semua yang anda perlukan untuk menarik trafik manusia, perhatian, majlis perniagaan yang membimbangkan dengan cepat, seperti: pusat permainan, percayalah, jika anda mempunyai mesin VR, ia akan menarik ramai pelanggan dan membawa penggunaan peralatan permainan yang lain.
PENGALAMAN
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI













