PAPARAN PRODUK
Apakah Pawagam VR 6 Tempat Duduk?
Pawagam VR 6 Tempat Duduk merupakan gabungan teknologi realiti maya, platform dinamik dan filem atau permainan VR. Berbanding peranti hiburan lain, anda boleh mendapatkan pengalaman permainan yang lebih realistik dan mengujakan di Pawagam VR 6 tempat duduk.
Pawagam VR 6 Tempat Duduk lebih sesuai untuk kegunaan keluarga dan rakan-rakan. Kapasiti penggunaan sekali guna ialah 6 orang, yang lebih menjimatkan tenaga dan mengurangkan masa menunggu pelanggan, jadi pemilik boleh menjana lebih banyak wang dalam masa yang lebih singkat.
Silinder elektrik enam paksi untuk membolehkan simulasi aksi yang lebih tepat, bagi memberikan pemain pengalaman permainan imersif yang tinggi.
Kelebihan Pawagam VR 6 Tempat Duduk
1. Kesan Khas dan tempat duduk
4 kesan khas: tolak ke belakang, geletek kaki, gegaran, getaran.
Kerusi gerakan VR juga diperbuat daripada kulit, kulit kami lebih Tahan Lama, dan mudah dibersihkan, lebih tahan terhadap kotoran, lebih selesa.
2. 6Dof Silinder elektrik
Silinder elektrik kami lebih tinggi dan lebih kuat, dengan 6 silinder elektrik. Silinder elektrik yang baik adalah nadi mesin, menjadikan pergerakan lebih lancar dan kapasiti galas lebih kuat.
3. Jumlah berat
Berat kasar mesin kami ialah 1200KG, yang lain mungkin 850KG. Itu menunjukkan bahawa mesin kami dengan bahan logam tulen dan gentian kaca, menjadikan kapasiti galas mesin lebih kuat, tidak mudah patah, lebih sesuai dengan berat orang asing.
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Simulator VR | Pawagam VR 6 Tempat Duduk |
| Pemain | 6 pemain |
| Kuasa | 7 KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / |
| Kerusi | Tempat Duduk Kulit Buatan |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Skrin | Skrin HD 32 inci |
| Permainan | 141 keping |
| Masa Bermain | 2-10 minit |
| Saiz | P3.65*L3.40*T2.00m |
| Berat | 1200KG |
| Kesan Khas | Getaran, Goncangan, Sapuan Kaki, Tolakan Belakang, Menembak |
| Senarai barang | 6 x Alat Dengar VR 1 x Skrin HD 32 inci 1 x 6 Tempat Duduk Platform Dinamik |
Kandungan Permainan/Filem Besar-besaran
PENGALAMAN
Tentang Kami
Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd. (VART) ialah sebuah kilang realiti maya berteknologi tinggi terkemuka yang berpengalaman dalam Kerusi VR, pawagam VR 6 tempat duduk, Simulator Perlumbaan VR, Simulator Penerbangan VR, Mesin Arked VR, pembangunan penyelidikan dan jualan Platform VR. Kami mempunyai pasukan R&D teknikal yang berpengalaman dan profesional. Selepas 12 tahun pengalaman membekalkan 5D & 9D, kami melakukan kerja ini dengan sangat profesional. Beribu-ribu pelanggan dari Eropah dan Amerika Syarikat menyukai produk kami kerana kualiti terbaik & Stabil. Kami semakin popular dalam bidang realiti maya. VART bertujuan untuk menyediakan penyelesaian sehenti VR untuk taman permainan mereka.
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI














