PAPARAN PRODUK
Apakah Kerusi VR 360?
Kerusi VR 360 2 tempat duduk terbaharu ialah simulator VR terbaharu yang direka oleh VART. Kerusi VR 360 2 tempat duduk ini dilengkapi dengan teknologi VR canggih, termasuk grafik berkualiti tinggi, bunyi keliling yang imersif dan sensor gerakan yang menjejaki pergerakan pengguna dengan tepat. Reka bentuk kerusi ini memastikan pengguna dapat menikmati medan pandangan 360 darjah, membolehkan mereka menyelami sepenuhnya persekitaran realiti maya.
Kelebihan Kerusi VR 360 Darjah
1. Berputar dan Menembak 360°. Pengalaman sukan ekstrem putaran VR 360º. Dengan struktur skru. Ia boleh berputar 360 darjah dan tindakan mengepak 45 darjah mencapai kebebasan pergerakan yang lebih besar untuk membawakan anda pengalaman VR yang lebih sebenar.
2. Permainan Hak Cipta Eksklusif. Perasaan yang mengujakan dan sebenar dalam roller coaster, permainan menembak angkasa lepas dan permainan realiti maya yang lain.
3. Dilengkapi dengan kesan khas angin untuk memberikan anda rasa sebenar.
4. Penampilan yang menarik, menarik perhatian orang.
5. Operasi Satu Kekunci, Mudah dan Pantas. Dengan butang berhenti, lebih banyak kemudahan untuk pemain.
6. Perlindungan Keselamatan. Reka bentuk perlindungan kepala dan tali pinggang keledar, jaminan keselamatan.
Skrin LED HD 7.32 inci untuk menyegerakkan video.
Permainan VR 1080p Profesional
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Simulator VR | Kerusi 360 VR |
| Pemain | 2 pemain |
| Kuasa | 4.0 KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V/50Hz/ |
| Kerusi | Tempat Duduk Kulit Buatan |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Skrin | Skrin LED HD 32 inci |
| Permainan | 22 Keping, termasuk roller coaster dan permainan menembak |
| Saiz | P2396 * L2438 * T2596mm |
| Berat | 800KG |
| Kesan Khas | Angin Bertiup |
| Ciri | Menembak + Berputar 360° |
| Senarai barang | 1 × Alat Dengar VR 1 × Kerusi VR 360 (dengan TV) |
Permainan Hak Cipta Eksklusif
Aplikasi Produk Ini
1. Boleh digunakan untuk menunjukkan pengalaman VR di mana-mana lokasi pelancongan, kandungan pendidikan atau sebarang kandungan VR lain yang anda miliki. Ia boleh diletakkan di dataran, taman, dewan rekreasi, lapangan terbang, kelab, muzium dan sebagainya.
2. Sains, pendidikan, pameran, pesta, pembukaan kedai dan majlis-majlis lain.
3. Digunakan untuk semua yang anda perlukan untuk menarik trafik manusia, perhatian, majlis perniagaan yang membimbangkan dengan cepat, seperti: pusat permainan, percayalah, jika anda mempunyai mesin VR, ia akan menarik ramai pelanggan dan membawa penggunaan peralatan permainan yang lain.
PENGALAMAN
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI











