PAPARAN PRODUK
Apakah Simulator Perlumbaan VR 9D?
Simulator Perlumbaan VR 9D ialah perkembangan terkini hiburan produk VR (realiti maya) komersial, yang merupakan impresi imersif dan hiburan fesyen, dalam penampilan kereta mewah, dengan cermin mata VR 360 darjah HD (definisi tinggi), platform gerakan dinamik 3D dan filem permainan Perlumbaan HD (definisi tinggi) eksklusif. Kegembiraan imersif ini akan membuatkan anda tidak mahu berhenti!
Kelebihan Simulator Perlumbaan VR 9D?
1. Reka bentuk penampilan kereta yang menarik dan menarik.
2. Cermin mata: cermin mata 2K terunggul di dunia.
3. Set stereng berkualiti tinggi.
4. Perisian yang stabil, mudah untuk operasi dan pengurusan.
5. Kerusi dengan kulit yang unggul dan tali pinggang keledar.
6. Boleh digunakan serta-merta apabila dihidupkan.
7. Kesan gerakan yang tepat mengikut plot permainan.
8. Pembesar suara aktif, audio bunyi keliling.
| DATA TEKNIKAL | SPESIFIKASI |
| Produk | Simulator Perlumbaan VR |
| Pemain | 1 pemain |
| Kuasa | 3.5 KW |
| Voltan | Penukar Voltan 220V / |
| Kerusi | Tempat Duduk Kulit Buatan |
| Cermin Mata VR | DPVR E3C (2.5K) |
| Permainan | 4 keping |
| Masa Bermain | 2-10 minit |
| Saiz | P2.20*L1.85*T2.00m |
| Berat | 400KG |
| Senarai barang | 1 x Alat Dengar VR 1 x Platform Dinamik 3Dof (skrin 23.6 inci disertakan) |
Kandungan Permainan/Filem Besar-besaran
Apakah aplikasi produk ini?
Ia boleh digunakan untuk pelbagai taman permainan dalaman, taman tema, dewan pameran sains popular, tempat percutian, kelab perniagaan swasta, Kelab Perlumbaan, pengajaran simulasi perlumbaan, jualan hartanah mewah, hotel, KTV, bilik permainan, pawagam besar, teater rumah, pameran kereta, penerbangan, pelbagai acara berskala besar dan sebagainya.
PENGALAMAN
KILANG
PEMBUNGKUSAN & PENGHANTARAN
HUBUNGI KAMI










